هیوندای به دنبال ارتقای محصولات برقی

هیوندای قصد دارد به‌منظور ارتقای سطح کیفی خودروهای برقی و الکتریکی خود با گروه صنعتی ریماک اتومبیل وارد همکاری‌های دوجانبه جدیدی شود. اخبار منتشرشده در وب‌سایت رسمی هیوندای موتورز حاکی از آن است که این خودروساز کره‌ای قصد دارد به‌منظور ارتقای سطح کیفی خودروهای برقی و الکتریکی تولیدی خود در بخش‌های مختلف همچون قدرت موتور، ظرفیت باتری، ضریب ایمنی خودرو و سایر موارد با شرکت ریماک اتومبیل وارد همکاری و مشارکت‌های دوجانبه شود.طبق این گزارش قرار است هیوندای موتورز ۸۰ میلیون یورو در گروه صنعتی ریماک (Rimac) سرمایه‌گذاری کند تا بتواند خودروهای برقی و الکتریکی خود را با بهترین کیفیت به دست مشتریان و خریداران برساند و به این ترتیب رضایت عمومی را از محصولاتش افزایش قابل ملاحظه‌ای دهد.

این گروه صنعتی در سال ۲۰۰۹ میلادی در کرواسی به منظور توسعه خودروهای اسپرت و جدید ساخته و راه‌اندازی شد و در زمینه کنترل تکنولوژی‌های مختلف صنعت خودرو و سیستم‌های مربوط به باتری به‌کار‌رفته در وسایل نقلیه برقی فعالیت می‌کند.

مطلب فوق از سایت دنده‌۶ توسط موتور جستجوگر هوشمند لینک بیار به صورت خودکار دریافت شده است. مسئولیت محتوای مطلب، با سایت منبع مربوطه می‌باشد.

همه کلماتعین عبارت
«موضوع جستجو»