پاتک شبانه« تصویر گستر پاسارگاد» به متخلفان

بعد از انتشار غیرقانونی نسخه بی کیفیتی از فیلم«بدون تاریخ بدون امضا» در یوتیوب موسسه «تصویرگستر پاسارگاد» ضمن تلاش برای حذف این فیلم ازسرویس جهانی اشتراک ویدیوی یوتیوب، در اقدامی هوشمندانه نسخه فیزیکی فیلم را چهارشنبه شب به مراکز فروش فیلم در سراسر کشور رساند تا از صبح پنجشنبه در معرض خرید علاقمندان قرار گیرد.

به موجب این گزارش پخش دنیای هنر توزیع فیلم را روز شنبه در گستره تهران بزرگ آغاز می کند تا در آخرین شنبه سال یکی از مطرح ترین فیلم های اکران ۹۶ به دست مخاطبان برساند.

بدون تاریخ، بدون امضا به کارگردانی وحید جلیلوند، نویسندگی علی زرنگار و وحید جلیلوند و تهیه‌کنندگی احسان علیخانی و علی جلیلوند محصول سال ۱۳۹۵ است.

این فیلم در تاریخ ۲۴ شهریور ۱۳۹۷ به عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۱۹ انتخاب شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: دکتر کاوه نریمان با بازی «امیر آقاییk زمان رانندگی با یک موتورسیکلت که خانواده ای سوار آن بوده است، تصادف می کند. فردای آن روز او در محل کارش در پزشکی قانونی با جسدی روبه‌رو می‌شود که برایش آشناست. او از روبه رو شدن با خانواده متوفی خودداری می کند …

مطلب فوق از سایت روزانه‌های‌سینمایی توسط موتور جستجوگر هوشمند لینک بیار به صورت خودکار دریافت شده است. مسئولیت محتوای مطلب، با سایت منبع مربوطه می‌باشد.

همه کلماتعین عبارت
«موضوع جستجو»