بیکاری بزرگ در قطعه‌سازی

دبیر انجمن قطعه‌سازان خودرو با بیان اینکه فروش قطعه با قیمت‌های پایین اصلا برای قطعه‌سازان به صرفه نیست، گفت: اگر مشکلات قطعه‌سازان ادامه پیدا کند حجم بیکاری در این صنعت افزایش بیشتری خواهد داشت.

مازیار بیگلو با اشاره به مشکلات متعدد قطعه‌سازان کشور اظهار کرد: در حال حاضر قطعات خودرو با قیمت مناسب از قطعه‌سازان خریداری نمی‌شود و همین موضوع آنها را با ضررهای بسیاری روبه‌رو کرده است. دبیر انجمن قطعه‌سازان خودرو با بیان اینکه فروش قطعه با قیمت‌های پایین اصلا برای قطعه‌سازان به صرفه نیست، افزود: اگر این روند ادامه پیدا کند، قطعه‌ساز امکان تولید قطعه را ندارد و در نهایت خودروسازان با کسری مواجه خواهند شد. وی تصریح کرد: امروز نیاز مالی واحدهای تولیدی قطعه‌ساز ۲۴برابر افزایش یافته که این موضوع اصلا با خریدهای خودروسازان مطابقت ندارد. بیگلو به تعلیق و تعدیل ۱۰۰ هزار نفر در قطعه‌سازی اشاره کرد و گفت: اگر مشکلات قطعه‌سازان ادامه پیدا کند حجم بیکاری در این صنعت افزایش بیشتری خواهد داشت.

 

مطلب فوق از سایت دنده‌۶ توسط موتور جستجوگر هوشمند لینک بیار به صورت خودکار دریافت شده است. مسئولیت محتوای مطلب، با سایت منبع مربوطه می‌باشد.

همه کلماتعین عبارت
«موضوع جستجو»