20 دقیقه پیاده‌روی همراه با سفت کردن بازوها

با این روش، شما هم پیاده‌روی روزانه‌تان رو انجام داده‌اید و هم بازوهای خود رو سفت‌تر و زیباتر نموده‌اید. برای انجام این حرکات، به یک باند ورزشی نیاز دارید  باید حرکات رو در حین پیاده‌روی انجام بدهید.

Tone-Your-Arms

ابتدا با 4 دقیقه پیاده‌روی معمولی شروع کنید. سپس، سرعت خود رو افزایش بدهید تا به حد متوسط برسد و در این هنگام، اولین حرکت رو به تعداد 25 مرتبه انجام بدهید. وقتی که تمام شد، باند ورزشی رو روی گردن خود آویزان کرده و سرعت پیاده‌روی خود رو بیشتر کنید، طوری که انگار عجله دارید. 2 دقیقه با این سرعت پیاده‌روی کنید. بعد، حرکت ورزشی بعدی رو در حین پیاده‌روی شروع کنید. همینطور، انجام حرکات به تعداد 25 مرتبه و 2 دقیقه پیاده‌روی سریع رو پشت سر هم و به شکل متناوب تکرار کنید تا کل ورزش به اتمام برسد. سپس، به مدت 4 دقیقه، بدن خود رو با پیاده‌روی معمولی، سرد کنید.

هر قدر که دست‌های خود رو بیشتر به هم نزدیک کنید، حرکت سخت‌تر می‌شود و هر قدر که دست‌ها رو از هم دور نگه دارید، حرکت  آسان‌تر خواهد بود.

حرکت چرخش سینه

1 -  باند ورزشی رو دور کمر خود قرار داده و دست‌ها رو در جلوی خود دراز کنید، طوری که مچ دست‌ها مطابق شکل به صورت متقاطع بر روی یکدیگر قرار بگیرند.

arm-shaper

2 -  دست‌ها رو به طرفین بدن بچرخانید، آرنج‌ها رو خم کنید و دست‌ها رو به طرف سینه ببرید. حرکت رو با قرار دادن دست مخالف بر روی دست دیگر، تکرار کنید.

chest-circle-compass

حرکت شکل‌دهنده شانه

1 -  باند ورزشی رو در پشت کمر خود قرار داده و هر انتهای آن رو با کف یک دست نگه دارید. آرنج‌ها رو در ناحیه کمر، خم کنید. ساعد دست‌ها باید به سمت طرفین بدن باشند.

shoulder-shaper

2 -  شانه‌ها رو به پایین و عقب، نگه دارید. دست‌ها رو به طرفین بدن و در ارتفاع شانه‌ها، دراز کنید. سپس، به آرامی به موقعیت اولیه بازگردید.

shoulder-shaper-2

به عقب کشیدن کمر

1 -  باند ورزشی رو در بالای سر خود و با فاصله دست‌ها از هم نگه دارید.

back-pulldown

2 -  دست‌ها رو پایین بیاورید و آرنج‌ها رو کمی خمی کنید و باند رو در پشت سر خود به پایین بیاورید. سپس، به آرامی به موقعیت اولیه بازگردید.

back-pulldown-2

سفت کردن عضلات پشت بازو

1 -  باند ورزشی رو در ارتفاع شانه‌ها و در روبروی خود نگه دارید. دست‌ها باید از هم فاصله داشته داشته و آرنج‌ها با زاویه 90 درجه خم شده باشند.

triceps-toner

2 -  در حالی که بخش بالایی بازو، ثابت و بی‌حرکت است، دست‌ها رو صاف کرده و به طرفین بدن دراز کنید. سپس، به آرامی به موقعیت اولیه بازگردید.

triceps-toner-2

کپی برداری از این مطلب و کلیه مطالب یکا، تنها با ذکر منبع، امکانپذیر می باشد و هر گونه تخلف در این زمینه، مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

برگرفته از:  www.prevention.com

گردآورنده:  شهرزاد رضاصادقی

مطلب فوق از سایت یکا توسط موتور جستجوگر هوشمند لینک بیار به صورت خودکار دریافت شده است. مسئولیت محتوای مطلب، با سایت منبع مربوطه می‌باشد.

همه کلماتعین عبارت
«موضوع جستجو»